Зеленський каже, що Богдан звільнений Указом від 25 червня 2019 року

Президент Володимир Зеленський відреагував на електронну петицію з ініціативою звільнити Андрія Богдана з посади глави Адміністрації президента. Як йдеться у відповіді глави держави, опублікованій на сайті електронних петицій, Богдан звільнений Указом від 25 червня 2019 року.

«Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» мною розглянуто розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України електронну петицію щодо звільнення Богдана Андрія Йосиповича з посади Глави Адміністрації Президента України, яку підтримали понад 25 000 громадян. Стосовно порушеного у петиції питання зазначаю, що Указом Президента України від 25 червня 2019 року № 434 А.Богдана звільнено з посади Глави Адміністрації Президента України», – йдеться у відповіді Зеленського.

Як відомо, 27 липня петиція з ініціативою звільнити Андрія Богдана з посади керманича Офісу президента набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Увечері 1 серпня в ЗМІ з’явилася інформація про відставку керівника Офісу президента України Андрія Богдана. 2 серпня президент Володимир Зеленський прокоментував дану ситуацію. За словами Зеленського, заяви на звільнення написали «всі в його команді». Водночас він поки що нічого не підписував.

Читайте: Коломойський назвав Богдана «одним зі своїх головних юристів»