В українській версії тексту промови Зеленського замість російськомовного звернення сина до батька «Па!» 6-річний син Зеленського сказав: «Та!»

На сайті офіційного Інтернет-представництва Президента України опубліковано текст інавгураційної промови Володимира Зеленського, яку він виголосив 20 травня у Верховній Раді, пишуть Українські новини.

На думку редакторів АП, в українській версії тексту промови Зеленського замість російськомовного просторічного звернення сина до батька «Па!» 6-річний син Зеленського сказав: «Та!».

«Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: «Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…». Виходить, що… я… теж Президент?!» – йдеться тексті інавгураційній промові на сайті АП.

Хоча на відеозаписі інавгураційної промови Зеленського чітко можна почути: «Після моєї перемоги на виборах мій 6-річний син сказав: «Па! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…». Виходить, що… я… теж Президент?!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 травня Володимир Зеленський склав присягу Президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків.

Після складання присяги Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради. Крім того, президент запропонував урядовцям подати у відставку і звільнити посади.