Протест проти планів нового уряду щодо припинення потоку нелегалів

13 січня у Відні кілька тисяч осіб вийшли на протест проти нового правоконсервативного уряду. Організатори акції звинувачують уряд Себастьяна Курца у расизмі, екстремізмі та неофашизмі, передає DW. Насправді йдеться про намагання лівих зберегти практику фактично неконтрольованої міграції в країну.

«Нові фашисти не підкорять нашу країну!» – заявив один з активістів «Платформи за людяну політику надання притулку» Міхаель Ґеннер.

Поліція заявила, що протести є мирними.

До слова, Курц очолив уряд завдяки утворенню коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи. Представник останньої, новий віце-канлцер Гайнц-Крістіан Штрахе, на початку січня заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

Читайте: Іран охопили нові акції протесту

1 КОМЕНТАР

  1. Якщо не знати реалій, то зі статті можна зрозуміти, що ліві пролетарії-марксисти через вроджене почуття гуманізму і класової солідарності виступають проти заборони НЕЛЕГАЛЬНОЇ міграції, хоча зрозуміло, що вона контролюється злочинними групіровками та спецслужбами, які підтримують міжнародний тероризм. Навіщо такі жертви лівим? Щоб мати в країні більше пролетаріїв? Але ж біженці, здебільшого молоді чоловіки віком до 30-ти років з досвідом примітивного скотарства та землеробства, здебільшого нежонаті, асоціальні. Їх і люмпен-пролетаріатом важко назвати. Зрозуміло, що вигодоотримувами від нелегальної міграції не може бути преважна більшість австріяків, які отримали тільки додаткові видатки на утримання мігрантів, вуличну злочинність і додаткові видатки на безпеку. Лише невеликий відсоток населення з гей-спільноти та зрілих жінок з невлаштованою долею отримують якусь користь з цього, але ж це не варте того, щоб ламати усталений та гармонічний лад життя австріяків. Не буде користі від того, що молоде сім’я розтрискується по завідомо нежиттєдайній матриці. З іншого боку, приймаючи у себе молодь з країн, які розвиваються, європейці прирікають їх на застій та деградацію, в той же час зупиняючи розвиток своїх країн.

Comments are closed.