У Генпрокуратури є дані про причетність Чмиря до силового розгону учасників Майдану

Колишній заступник глави Адміністрації Президента часів Януковича, екс-глава Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь тримав у готівці 1 мільйон 180 тисяч доларів замість задекларованих ним 572 тисяч доларів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко.

«В результаті перевірки інформації ЗМІ про незаконне збагачення Ю. Чмиря – колишнього голови Сумської ОДА та екс-заступника Адміністрації президента Януковича – слідчі ГПУ виявили не тільки 14 київських квартир у доньки екс високопосадовця, але й значні кошти, не відображені у е-декларації», – написав Луценко.

«Під час обшуків 2 банківських скриньок Ю. Чмиря замість задекларованих ним 572 тис. дол. знайшли 1 млн 180 тис.», – додав генпрокурор.

За його словами, такі дії підпадають під ознаку статті 366-1 й передбачають до двох років позбавлення волі.

В результаті перевірки інформації ЗМІ про незаконне збагачення Ю. Чмиря – колишньго Голови Сумської ОДА та екс заступник…

Posted by Юрій Луценко on Thursday, July 6, 2017

Як відомо, Генпрокуратура підозрює екс-заступника глави АП в несплаті податків. За даними слідства, Чмирь вказав у своїй е-декларації за 2016 рік 8 об’єктів цінного рухомого майна і 572 тисячі доларів готівкою. При цьому сукупний дохід його сім’ї за звітний період не перевищував 19 тисяч гривень.

Крім того, Чмирь задекларував нерухомість в Києві та Ялті, придбану в 2010-2011 роках, а також земельні ділянки площею 10 га, які придбала його дружина в 2015 році.

Також у Генпрокуратури є дані про причетність екс-заступника глави Адміністрації Президента до силового розгону учасників Майдану, але підозри у цій справі йому поки не висунули.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ