Злочинців привели на площу з табличками «Я злодій», «Я мародер»

В Ічні на Чернігівщині, де 9 жовтня виникла величезна пожежа на складах із боєприпасами, кілька чоловіків мародерствували у домівках, з яких евакуювали місцевих мешканців. Про це у Facebook повідомила журналістка Тетяна Висоцька.

«Кажуть, що вони з Носівки, це десь за 50 км звідти», – написала Висоцька.

За її словами, злочинців піймали і залишили на площі з табличками «Я злодій», «Я мародер».

Як відомо,  вибухи на складах боєприпасів поблизу Ічні на Чернігівщині почалися близько 3.30 ранку 9 жовтня. О 04:22 був закритий повітряний простір у радіусі 30 кілометрів. Рух залізничного транспорту також призупинили. Через вибухи закрили рух і на кількох трасах. 

У зв’язку з вибухами на складах боєприпасів під Ічнею Чернігівської області до лікарів звернулися 63 людини.

10 жовтня міністр оборони Степан Полторак на засіданні Кабінету міністрів повідомив, що на шостому арсеналі поблизу Ічні перед пожежею зберігалося 69,5 тисяч тон боєприпасів, використовувати повноцінно можна було 43 тисячі тон.

За словами Генпрокурора Юрія Луценка, головною версією слідства у справі, порушеній за фактом пожежі на 6-му арсеналі у місті Ічня Чернігівської області, є диверсія.

За даними ДСНС, станом на восьму годину 11 жовтня інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу Міноборони в Ічнянському районі  Чернігівщини значно зменшилася.