Винуватець трагедії в Сулавесі був сітчастим пітоном (Python reticulatus)

На острові Сулавесі в Індонезії пітон проковтнув жінку, коли вона працювала в полі. Тіло 54-річної Ва Тіба знайшли всередині 7-метрової змії. Про це повідомляє місцева поліція, передає Україна молода.

Жителі села Персіапан-Лорел і родичі жінки почали пошуки зниклої 14 червня після того, як вона не повернулася з плантації. Неподалік від місця, де вона зникла, виявили гігантського роздутого пітона. Також вдалося знайти взуття і мачете зниклої.

Місцеві мешканці вбили плазуна. Коли вони розкрили живіт змії, то виявили там тіло жертви.

У соцмережах Індонезії поширювали жахливі кадри, на яких можна було побачити майже неушкоджене тіло жінки, яке витягнули з убитого пітона.

Увага! Відео містить сцени жорстокості, насильства і загибелі людини! Не рекомендовано до перегляду вразливим людям, вагітним жінкам і дітям!

Винуватець трагедії в Сулавесі був сітчастим пітоном (Python reticulatus). Вони можуть досягати в довжину більше 10 м. Атакують такі пітони із засідки, обвиваючи жертву і стискаючи її, поки вона не перестане дихати. Жертва вмирає за кілька хвилин через неможливість дихати і зупинки серця. Пітони заковтують свою жертву повністю – іхні щелепи з’єднані дуже гнучкими зв’язками, що дозволяє розтягуватися їм при ковтанні великої здобичі.

Зазвичай пітони їдять щурів та інших дрібних тварин, але коли вони досягають певного розміру, то можуть знайти собі жертву такого ж розміру, як і вони самі – свиней або навіть корів.

У 2005 році бірманський пітон – найбільший представник сімейства пітонів – намагався проковтнути алігатора у Флориді. Під час цього процесу ненажерливий плазун луснув. Обох мертвих тварин пізніше знайшли рейнджери.

У 2002 році скельний пітон проковтнув 10-річного хлопчика в Південній Африці. А в березні минулого року, теж в Сулавесі, 7-метровий пітон проковтнув фермера.

Читайте: У київському озері помітили пітонів (фото)