Експерти назвали голосування в Індонезії «найскладнішими виборами в світі»

В Індонезії померли щонайменше 272 співробітники виборчих дільниць, іще 1878 захворіли від перевтоми, пов’язаної з ненормованою роботою. Про це заявив прес-секретар Центральної виборчої комісії Індонезії Аріф Прийо Сусанто, повідомляє Deutsche Welle.

Міністерство фінансів країни нині працює над виплатою компенсацій родинам загиблих.

В Індонезії 17 квітня одночасно обирали президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конґресу, регіональних і місцевих законодавчих органів. Загалом у виборах брали участь понад 245 тис. кандидатів, які боролися за 20 тис. депутатських місць. У рамках безпрецедентних за масштабом виборів вручну потрібно було перерахувати мільйони бюлетенів.

Для забезпечення виборчого процесу на 810 тис. дільниць було задіяно близько 6 млн співробітників. Експерти назвали голосування в Індонезії «найскладнішими виборами в світі».

Остаточні результати виборів у найбільш багатонаселеній мусульманській країні світу (263 млн осіб) стануть відомі лише в травні.

За прогнозами, 57-річний президент Джоко Відодо випередив свого суперника-націоналіста – відставного генерала Прабово Субіанто, набравши від 54 до 55% голосів. На підтримку Субіанто висловилися близько 44% виборців.

Читайте: Індієць відрубав собі палець після голосування за «неправильну» партію