Речі, що нібито належали Януковичу, продають за шалені суми в Інтернеті

В Інтернеті можна натрапити на оголошення про продаж речей із резиденції «Межигір’я» екс-президента України Віктора Януковича.

Жінка із Дніпра опублікувала оголошення про продаж позолоченого годинника і свічників, які нібито належать Януковичу. Вартість товару – 3500 доларів.

«Аналогів немає. Купили на аукціоні «Межигір’я»… Годинник механіка, заводиться ключем…», – стверджує продавець.

Слід зазначити, що досі не було відомо про проведення жодних аукціонів «Межигір’я», тому журналісти зв’язалися із продавцем, видавши себе за потенційних покупців. У розмові власниця речей розповіла наступне:

«Речі у відмінному стані, тільки от «пил не здували». Крім цього, є кришталева пантера (3500 доларів) вагою 50 кг, тарілки, цукорниця з богемського скла. Усі з «Межигір’я». Там багато чого розпродавалося, ішло з «молотка». Туди приїжджали заможні люди».

За її словами, склад, на якому зберігалися ці речі, був, як справжній бункер. Там нібито було все те, що Януковичу просто було не потрібно – подарунки від колег, партнерів та інше.

Крім того, продавець підкреслила, що виставлені на продаж речі їй не належать. Вона працює лише з «власниками» і виставляє майно на продаж.

Щоправда, у самому «Межигір’ї» спростували інформацію про «бункер» із коштовностями та аукціон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ