Із кінця 1990-х років правоохоронні органи Іспанії затримали понад 100 росіян

Цивільна гвардія (жандармерія) Іспанії затримала офіцера російської поліції, якого розшукували по лінії Інтерполу за наркоторгівлю. Про це повідомляє Deutsche Welle.

29-річного громадянина РФ В. Бикова затримали у курортному містечку Платжа д’Арен, провінція Жирона.

Операція з пошуку росіянина, оголошеного на батьківщині в міжнародний розшук, тривала кілька місяців. Він переховувався під чужим ім’ям, маючи у своєму розпорядженні фальшивий український паспорт.

У Росії Бикова звинувачують у тому, що очолював угруповання наркоторговців, зокрема доставляв у РФ латиноамериканський кокаїн.

Підозрюваний переховувався в Іспанії після арешту кількох його спільників. Зараз його відправили в розпорядження Національної судової палати Іспанії, яка повинна вирішити питання про екстрадицію. Процес екстрадиції в Іспанії зазвичай триває від півроку до півтора року. Особи, які підлягають висилці, мають можливість оскаржити через суд вищої інстанції рішення НСПІ.

Із кінця 1990-х років правоохоронні органи Іспанії затримали понад 100 росіян, які намагалися сховатися у цій країні від кримінального переслідування на батьківщині.

Читайте: У Бельгії вилучили рекордну партію кокаїну з логотипом партії Путіна