РФ, звичайно, проголосувала проти ришення Парламентської асамблеї

Парламентська асамблея ОБСЄ 7 липня ухвалила резолюцію «Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України». Росія проголосувала проти цього рішення, передає Інтерфакс-Україна.

У резолюції Парламентська асамблея висловила повну повагу до суверенітету, незалежності, єдності й територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародним співтовариством кордонів, які включають Крим і Севастополь.

Крім того, в документі засуджується тимчасова окупація Криму Російською Федерацією і триваюча гібридна агресія Росії проти України на Донбасі.

Також своєю резолюцією ПА ОБСЄ «наполегливо закликає» Росію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні шляхом припливу бойовиків, грошових коштів і зброї через непідконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і припинити здійснювати будь-яку підтримку незаконним збройним формуванням у Донецькій та Луганській областях, які здійснюють терористичні акти в Україні.

У резолюції також міститься заклик до Російської Федерації забезпечити виведення своїх збройних формувань, військової техніки та найманців з території окремих районів Донецької та Луганської областей під наглядом ОБСЄ, а також роззброєння всіх незаконних збройних формувань.

Крім того, Парламентська асамблея ОБСЄ у своїй резолюції засудила численні серйозні випадки тиску, переслідування і залякування спостерігачів СММ на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, «які перебувають під контролем російських гібридних сил». Також Асамблея «наполегливо закликає» РФ вжити заходів для забезпечення безпеки спостерігачів.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.