Депутати Труханова відгуляли корпоратив із символікою комуністів

Депутати Одеської міської ради від партії Геннадія Труханова «Довіряй справам» відсвяткували новорічний корпоратив у комуністичному стилі, переодягнувшись у піонерів. Світлину опублікував місцевий активіст Олександр Вінницький у своєму Facebook.

«Тепер стає зрозуміло, чому вони так хотіли повернути назви комуністичним діячам замість загиблих воїнів російсько-української війни, проспекту Героїв Небесної Сотні та визначних діячів України», – підкреслив Вінницький.

https://www.facebook.com/alexander.vinnitskiy.9/posts/1611393908947925

Іще один активіст Сергій Стерненко додав, що на корпоративі були присутні екс-«регіоналка» Ірина Есіновіч і секретар міської ради Олег Бриндак, який вносив проект рішення про скасування декомунізації.

«Від таких осіб не можна і не варто чекати розумних рішень, рішень на користь містян та в інтересах громади. Бо вони – ностальгуючі за репресіями та тоталітаризмом, котрі випадково мають українські паспорти. Раби Москви. Підуть у небуття, як і їх власники», – наголосив Стерненко.

Група депутатів міської ради Одеси від партії Труханова «Довєряй дєлам» на новорічному корпоративі, що відбувся…

Gepostet von Сергій Стерненко am Montag, 25. Dezember 2017

Водночас журналістка Олена Добровольська нагадала у своєму Facebook, що комуністична символіка в Україні під забороною: «Спочатку я думала, що це фейк і фотошоп. Але ні, це депутатський корпоратив «шнурків» Труханова. Будь ласка, скажіть їм хтось – у нас комуністична символіка поза законом».