Сутички сталися, оскільки правоохоронці не дозволяли знімати з дерев камери спостереження

В Одесі активісти протестують у зв’язку з тим, що новоспечений орендатор території Літнього театру планує на території Міського саду звести висотні будівлі.

«У 2016-2017 роках бізнес-група громадянина Великої Британії Галантерніка за сприяння чинного мера Одеси Геннадія Труханова зробила спробу знищення частини одеського Міського саду шляхом вирубки 109 дерев і початку протизаконного будівництва торгово-розважального центру», – пояснюють свою позицію одесити.

Викладаю відео, яке чомусь не збереглося у трансляції з сьогоднішнього протесту в Міському саду. Тут мене трошки потоптала ногами поліція, пошкодивши мені телефон та розірвавши куртку, і я фактично опинився на землі під берцами «правоохоронців». Дякую Алексей Балановский за те, що витягнув мене з небезпеки. Про сьогоднішній протест в цілому напишу пізніше. І ще буде відео-нарізка.

Gepostet von Сергій Стерненко am Samstag, 18. November 2017

Також часники мітингу мають намір зібрати підписи під резолюцією, що вимагає повернути ділянку та будівлі у власність громади міста і надати цій ділянці статус історично-архітектурного значення.

Зняли ворота. Доступ до Літнього театру в Міському саду відновлено.

Gepostet von Сергій Стерненко am Samstag, 18. November 2017

Поліція заблокувала людей. Ідуть сутички. В хід пішла бруківка і піротехніка.

Gepostet von Сергій Стерненко am Samstag, 18. November 2017

Тривають сутички. Одеса зараз.

Gepostet von Сергій Стерненко am Samstag, 18. November 2017

Активістам вдалося знести ворота театру та віднесли їх до мерії, однак під час їхнього транспортування воріт вони ще й знесли шлагбаум, який закривав в’їзд на Думську площу, де розміщується міськрада, з вулиці Пушкінської.

Сутички сталися через те, що правоохоронці не давали протестувальникам знімати з дерев камери спостереження.