Націоналісти вшанували пам’ять загиблих під час подій 2 травня в Одесі

Декілька тисяч активістів партій «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор» та інших націоналістичних організацій пройшли «Маршем українського порядку» вулицями Одеси. Так учасники відзначили річницю подій 2 травня 2014 року, коли одесити відстояли місто в протистоянні з проросійськими терористами. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Учасники скандували націоналістичні гасла, а також запалили смолоскипи в пам’ять про події чотирирічної давнини.

Завершився захід мітингом на Соборній площі, де, зокрема, виступив очільник «Свободи» Олег Тягнибок: «2 травня ‒ надзвичайно важливий для історії українських перемог день. Чотири роки потому, як відбулася ця героїчна для українців подія, її маршем вулицями Одеси відзначають українські націоналісти. Я переконаний, що незабаром це буде загальнонаціонально визнаний день. Бо саме 2 травня була фактично зупинена московська «русская вєсна».

Також лідер «свободівців» підкреслив, що саме українські націоналісти здатні протистояти як зовнішньому агресору, так і внутрішньому ворогу ‒ олігархії.

«Ми побудуємо державу без олігархів і злиднів, без холопа і без пана, втіливши Антиолігархічний пакет докорінних перетворень! Адже ми прагнемо до того, аби українець був заможним і повноправним господарем на своїй землі. І ми це зробимо, пам’ятаючи про героїчний чин тих, хто віддав життя за Україну і зокрема за українську Одесу».

Читайте: СБУ не пропустила до України росіянина, який готував провокації до 2 травня