Це вже друга спроба вандалів знищити меморіальну дошку

В Одесі невідомі вандали розбили меморіальну дошку, встановлену на честь загиблого героя АТО Миколи Троїцького на фасаді школи №55. Про це повідомив на сторінці у Facebook активіст Олег Сімашко.

«Сьогодні вночі ватні партизани у кількості 2 осіб таки розбили дошку Акелі», – написав він.

Раніше вандали вже намагалися розбити дошку пам’яті українського воїна.

«У ніч на 29 квітня невідомий войовничий ватник здійснив спробу розбити молотком меморіальну дошку, встановлену на честь полеглого азовця Миколи Троїцького (Акели), встановлену на фасаді Одеської ЗОШ #55, але злякавшись бабусю-сторожа, що вийшла на стук, провів тактичну втечу», – розповів активіст.

Сімашко нагадав, що Одеська міська рада ухвалила рішення, внаслідок якого викинула з міської топоніміки назви на честь одеситів, які загинули у нинішній московсько-українській війні, зокрема, й вулицю на честь Акели.

Також міська влада не вдавалася до жодних заходів, щоб захистити меморіальну дошку на честь воїна АТО законним шляхом.

«Одеська міськрада, маючи 100% ватну історико-топонімічну комісію, не поставила на свій баланс меморіальну дошку Акелі, тому навіть якби сталось чудо і новітня міліція знайшла вандалів-україноненависників, то в процесуальному полі не змогла б зробити жодних вагомих стягнень», – зазначив він та додав, що розбиту дошку вирішили замінити на ударостійку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ