На відвідуванні факультативу з вивчення мови країни-агресора наполягала шкільний психолог

В одній зі столичних шкіл психолог змушує вчити російську мову дітей, які відмовилися від відвідування цього факультативу. Про це у Facebook-спільноті Батьки SOS повідомила мати одного з учнів молодших класів.

За її словами, психолог змушувала дитину відвідувати факультатив з вивчення російської мови, аргументуючи тим, що мовляв «ти не знаєш, що з тобою буде завтра, і де ти опинишся».

«У нас в школі є факультатив російської мови. Це за бажанням, наскільки я знаю. Ми з вересня написали відмову. Все було нормально, сина ніхто не змушував туди ходити. У п’ятницю шкільний психолог змушувала дитину йти на цей факультатив, аргументуючи тим, що мовляв, ти не знаєш, що з тобою буде завтра, і де ти опинишся. Залишила вона його в спокої тільки після того, як дитина мені подзвонила», – написала жінка.

Публікація викликала бурхливе обговорення в Мережі. Дехто пропонує матері звернутся до СБУ з приводу інциденту. Дехто, навпаки, вважає, що російську треба вчити, бо діти мають знати кілька мов і грамотно писати на будь-якій з них.