Поліція просить українців допомогти знайти горе-мати

В одному зі столичних парків виявили тіло новонародженої дитини. На страшну знахідку натрапила жінка, яка вигулювала собаку. Поліцейські встановлюють обставини події та шукають породіллю. Про це інформує Відділ комунікації поліції Києва.

«На місці події слідчо-оперативна група встановила, що у поліетиленовому пакеті знаходиться замотана у ганчірку мертва новонароджена дівчинка. За попередніми висновками судово-медичного експерта, смерть дитини настала близько чотирьох діб тому», – йдеться у повідосленні.

Поліція проводить відпрацювання території парку з метою встановлення можливих свідків та очевидців події, а відтак – і породіллі. Остаточна  причина смерті дитини буде відома після  проведення судово-медичної експертизи.

За фактом події порушено кримінальне провадження за ст. 117 (Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці звертаються за допомогою до громадян: у розкритті цього правопорушення допоможе інформація про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності; вагітних жінок, які говорили про те, що дитина не бажана; жінок на останніх строках вагітності, які кілька днів не виходять із будинку на вулицю.

За наявності відомостей, припущень чи підозр щодо особи жінки, яка може бути причетною до події, громадян просять повідомити на спецлінію «102». Анонімність гарантується.