Інцидент стався у «Gorodok Gallery», що біля станції метро «Почайна»

Служба безпеки України порушила провадження через розміщення в одному з торговельно-розважальних центрів Києва нацистської символіки. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«За ініціативи Служби безпеки України спільно з Київською місцевою прокуратурою зареєстровано та розпочато розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів)», – йдеться у повідомленні.

СБУ зазначила, що і надалі реагуватиме на подібні прояви та зробить усе необхідне, щоб організатори та виконавці цієї провокації «понесли встановлене законом покарання».

Нагадаємо, 16 лютого користувачі соцмережі Facebook повідомляли, що в торговельному центрі Києва «Gorodok Gallery» (біля станції метро «Почайна») в холі на центральних сходах, які обладнані LED-підсвіткою, невідомі вивели зображення свастики, розміщене в білому квадраті на червоному тлі.

За ініціативи Служби безпеки України спільно з Київською місцевою прокуратурою №5 19.02.2019 зареєстровано та розпочато…

Gepostet von Служба безпеки України am Donnerstag, 21. Februar 2019