Компанія «Стелс-1» охороняє храми і заходи Московського Патріархату, є бойовим крилом РПЦ в Україні

26 лютого правоохоронці провели обшуки у приміщеннях групи охоронних компаній «Служба безпеки Стелс», співзасновником яких є один зі священнослужителів УПЦ МП. Про це інформує прес-центр СБУ.

Встановлено, що внаслідок незаконної діяльності вказаних суб’єктів господарювання до державного бюджету, оминаючи систему оподаткування, не надійшло понад дев’ять мільйонів гривень податків, що завдало суттєвих збитків економічному потенціалу нашої країни.

За результатами проведених процесуальних дій правоохоронці отримали документальні матеріали, які свідчать про вчинення фігурантами провадження злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Також повідомляється, що у ході обшуків виявлено літературу антиукраїнського змісту, яка закликає до міжрелігійної ворожнечі, вогнепальну зброю і набої до неї. Також встановлено зв’язок вказаного священнослужителя УПЦ (МП) з російськими парамілітарними структурами.

Триває досудове слідство.

Напередодні речник спікера Верховної Ради та релігієзнавець Андрій Ковальов писав про обшуки в офісі охоронної фірми «Стелс-1», власником якої є В’ячеслав Павлів – бізнесмен і диякон храму на честь Іосафа Бєлгородського Московського Патріархату.

«Що треба знати про цю охоронну фірму? Її власником є Вячеслав Павлів диякон храму на честь Іосафа Бєлгородського Московського Патріархату в Україні #Церкваокупанта на вулиці Стеценка на Нивка у Києві. Також Павлів – відомий бізнесмен у будівництві і звісно в Інтернеті знайдете інформацію, що у 90-х роках цей диякон був у банді братів Савлохових!?! Компанія «Стелс-1» охороняє храми і заходи Московського Патріархату і часто про них говорять, як про складову бойового крила Російської Православної Церкви в Україні», – написав він у соцмережі Facebook.