В окупованому Докучаєвську вибачились за теракт під Волновахою

13 січня 2015 року під Волновахою терористи розстріляли з реактивної системи залпового вогню «Град» рейсовий автобус «Златоустівка – Донецьк». Тоді загинуло 12 осіб, 18 дістали поранення. Стріляли з окупованого Докучаєвська. А сьогодні, 13 січня 2018-го, там поширили листівки з вибаченням за цей теракт.

На листівках зазначається, що обстріл зробили «ополченці Докучаєвська», а також написано: «Волновахо, вибач за вбивство!».

Фото листівок опублікував у себе на сторінці журналіст Андрій Цаплієнко.

«Що це, каяття чи спецоперація? Я маю лише три фотодокази. Але листівок було багато. На стінах «хрущовок», на парканах, на порталах офіційних будівель. Їх бачили на Театральній та Центральній, на Лєніна, на Жовтневій та Незалежності. Бойовики поспіхом зривали їх на Мельникова, Куйбишева та Свердлова. Але марно. Люди встигли не те, що прочитати їх, а навіть сфотографувати. Хто ж ризикував життям, аби розвісити ці листівки? Можливо, проукраїнські партизани на окупованій території. А, можливо, просто звичайні люди. Які довгі роки чекають на повернення України. І пам‘ятають все», – підкреслив він.

Читайте: Babylon’13 зняв документальну стрічку про теракт під Волновахою (відео)