Терористи «ДНР» заявили, що причиною вибухів в Донецьку стали атаки українських безпілотників

У Ворошиловському районі окупованого Донецька пролунав потужний вибух. У так званому МНС самопроголошеної «ДНР» кажуть, що вибухи сталися в кварталі, де розташовується резиденція ватажка бойовиків. Про це пише КП.

За даними видання, вибух пролунав у районі парку Щербакова, одразу ж із гаражів біля стадіону «Шахтар» повалив стовп диму. Зазначається, що вікна в будинках затремтіли.

Телеграм-канал WarGonzo повідомив, що вибух стався на перетині вулиць 25 років РККА і бульвару Пушкіна на місці знесеного будинку. За попередніми даними, це було скидання вога з безпілотника.

Також повідомляється, що після першого вибуху пролунав другий, який стався на газорозподільній станції неподалік готелю «Парк Інн», в якому проживають члени місії ОБСЄ.

Телеграм-канал сепаратистів зазначив, що на місці вибуху вже працюють «слідчі органи ДНР». Попередня версія – теракт. У «МНС» також додали, що вибухи сталися в кварталі, де розташовується резиденція ватажка «ДНР». За попередніми даними, ніхто не постраждав.

Російський телеканал НТВ із посиланням на «МВС республіки» повідомив, що в місті сталися три вибухи. Під третім вибухом мається на увазі обстріл в районі «Вольво-центру» поруч із Донецьким аеропортом.

Видання Остров повідомляє, що після вибухів у центрі міста почалася стрілянина зі стрілецької зброї.

Терористи «ДНР» заявили, що причиною вибухів в Донецьку стали атаки українських безпілотників.