кримські татари
У Криму безслідно зникають люди

В окупованому Росією Криму з’явилась тенденція до зникнення й викрадення людей. Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял просить співвітчизників бути уважними до своїх рідних і близьких. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я закликаю наших співвітчизників бути уважними один до одного, своїх рідних і близьких. У Криму тривають зникнення і викрадення людей. Ми і наші друзі правозахисники намагаємося відстежувати кожен випадок і розібратися, що відбувається», – пише він.

Кримських татар закликають обов’язково супроводжувати своїх дітей до місця навчання чи інших занять, підтримувати з ними постійний зв’язок, особливо в ранні та пізні години, коли на вулицях мало людей.

«Побудуйте маршрут так, щоби на шляху було якомога більше відеокамер, що працюють цілодобово або з раннього ранку магазинів та інших об’єктів. Не лінуйтеся проводжати і зустрічати їх на зупинках громадського транспорту», – також пише Джелял.

Кримських татар також просять негайно повідомляти, щойно виникли підозри про зникнення людей.

Як відомо, після анексії Криму Росією на півострові стали частими випадки, коли безслідно зникають кримські татари. Так, нещодавно стало відомо, що в Сімферополі зникла 16-річна кримськотатарська дівчина.

Зазначимо, прокуратура АРК при Генпрокуратурі розслідує 30 кримінальних проваджень за фактами викрадення людей у Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ