Місцева «влада» планує знести мечеть і побудувати житловий комплекс

Російські окупанти вирішили знести будинки кримських татар і мечеть для будівництва житлового комплексу. Жителі так званої поляни «Стрілецька» на околиці Сімферополя оголосили голодування. Про це повідомив один з учасників акції Ринат Шаймарданов, передає Укрінформ.

«Безрезультатно випробувавши й вичерпавши всі доступні способи пробити стіну брехні й дезінформації, ми змушені піти на крайні заходи для захисту своїх будинків і мечеті. Ми оголошуємо про початок масового голодування протесту проти свавілля кримської влади», – написав Шаймарданов у Фейсбуці.

Безрезультатно испробовав и исчерпав все доступные способы пробить стену лжи и дезинформации, мы вынуждены пойти на…

Gepostet von Ринат Шаймарданов am Montag, 5. Februar 2018

Жителі «Стрілецької» вважають, що кримська «влада» діє незаконно, і вимагають зустрічі своїх делегатів з президентом РФ, який, на їхню думку, може вплинути на ситуацію.

У «Стрілецькій» на північно-східній околиці Сімферополя проживають 42 кримськотатарських родини, які поселилися там починаючи від 2005 року, але і досі не змогли отримати документи на землю. Зараз на цьому місці планують побудувати житловий масив «Кримська троянда» на 9 тисяч квартир.

У серпні 2017 року місцева «влада» проводила імітацію «громадських слухань» з приводу будівництва, проте коли 62-річний Фазил Ібраїмов спробував виступити на них, його позбавили слова, а поліція вивела його  із залу, а пізніше заарештували на п’ять діб за «непокору».