Ріо
Російські спортсмени скаржаться на нешанобливе ставлення до себе в Ріо-де-Жанейро

Олімпійське Ріо негостинно приймає спортсменів із Росії. Зокрема, російські синхроністки знайшли під власними дверима зірвані та зав’язані у вузли національні прапори РФ, які вони раніше порозвішували на своєму поверсі. Про це спортсменка Олександра Пацевич написала на своїй сторінці в Instagram.

«Усі запитують нас про ставлення тут до російських спортсменів. Чому ми повинні мовчати – нешанобливе! Судіть самі – ранок почався з того, що ми знайшли на підлозі під дверима зірваний прапор, зав’язаний у вузол, який до вечора і зовсім зник!», – обурилась спортсменка.

Раніше в Ріо-де-Жанейро двоє невідомих зі зброєю пограбували російського плавця Євгенія Коротишкіна. На спортсмена напали, коли він прямував в ресторан, розташований біля пляжу Іпанема.

Варто зазначити, що за час проведення Олімпійських ігор у Ріо представники спортивних делегацій із різних країн зазнали нападів і пограбувань. Від місцевих грабіжників та злодіїв постраждали китайські та данські спортсмени, а також журналісти з різних країн.

9 серпня невідомі закидали камінням автобус з журналістами, який курсував між спортивними об’єктами Олімпійських ігор. Того ж дня бельгійський дзюдоїст дістав кілька ударів в обличчя під час пограбування на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ