До приміщень заселятимуть громадян РФ, які не мають житла на території Росії, але готові воювати у складі терористичних військ

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє, що російське військове командування доручило бойовикам самопроголошених «ЛНР» та «ДНР» провести так звану націоналізацію квартир, що їх залишили місцеві жителі більш ніж на три місяці.

«З метою запобігання масовому звільненню особового складу командування російських окупаційних військ зобов’язало місцеві органи влади т.зв. ДНР/ЛНР у найкоротші терміни провести ревізію підконтрольного житлового фонду з метою «націоналізації» квартир, будинків та господарчих будівель громадян, які їх залишили на термін більше трьох місяців», – йдеться у повідомленні ГУР у Facebook.

До «націоналізованих» приміщень планується заселяти громадян РФ, які не мають житла на території Росії та заявили про готовність продовжити контракт на проходження військової служби у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ у разі забезпечення їх житлом.

За даними Міноборони, на пунктах відбору на військову службу за контрактом у Калінінградській області (РФ) значно зменшилась кількість осіб, які оформлюють контракти на призначення до військових частин, що беруть безпосередню участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях України. При цьому знижено вимоги до кандидатів за станом здоров’я – призову підлягають особи обмежено придатні до військової служби.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей станом на 22 березняЗ метою запобіган…

Geplaatst door Головне управління розвідки Міністерства оборони України op woensdag 22 maart 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ