У так званій ДНР готують іще один «переворот»

Колишній командир терористичного угрупування «Восток» Алєксандр Ходаковскій погрожує ватажку «ДНР» Алєксандру Захарченку і готує «переворот» за прикладом заколоту в Луганську. Про це розповів журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, Ходаковський стверджує, що ситуація у Донецьку не набагато краща, ніж у Луганську, натякаючи на те, що він готує «переворот» за прикладом луганського.

Бутусов додав, що головним опонентом ватажка «ДНР» Захарченка у Донецьку є саме Ходаковскій.

«Він має вплив і відданих йому командирів у 100-ій бригаді «Республіканської гвардії», підпорядкованої Захарченку, а також – в 11-му мотострілецькому полку і в декількох батальйонах територіальної оборони. Тобто, силовий ресурс у Ходаковського є», – підкреслив журналіст.

Також він зауважив, що екс-командир «Востока» у своєму дописі у соцмережах навмисне вказує на психічну неадекватність Захарченка, коли той віддавав накази своїм підрозділам штурмувати «МГБ».

«Хоче показати, що Захарченко загрожує «системі безпеки», якою керують безпосередньо «московські куратори». «МГБ «ДНР» – це просто філія російських спецслужб. Очевидно, він отримав дозвіл росіян на посилення відкритої прямої критики Захарченка. Обстановка в Донецьку загострюється», – підсумував експерт.

Один из главарей российских наемников на Донбассе Александр Ходаковский прямо угрожает "главе ДНР" Александру…

Gepostet von Юрий Бутусов am Freitag, 24. November 2017

Читайте: Інформація про втечу Плотницького до РФ не підтвердилася (відео)