Мешканці окупованих територій побоюються затримань з боку СБУ на лінії розмежування

На території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей різко поменшало охочих отримувати так звані паспорти терористичних «ДНР» та «ЛНР». Про це повідомив народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

«У «ДНР» і «ЛНР» різко пішла на спад тенденція отримання місцевими жителями «нових паспортів» даних формувань, яка спостерігається після визнання Росією цих «документів» (особливо яскраво така картина спостерігається в населених пунктах поблизу лінії розмежування)», – пише Тимчук.

За його словами, це пов’язано з побоюваннями затримань з боку СБУ: «Очевидно, це пов’язано з черговою хвилею чуток, згідно з якими СБУ оперативно отримує списки всіх, які отримали «паспорт» «ДНР» або «ЛНР», після чого затримує їхніх власників при перетині лінії розмежування. Згідно з однією версією чуток, дані списки для СБ видобувають українські хакерські групи, згідно з іншою версією –чиновники «ЛДНР» самі передають їх українським спецслужбам».

Оперативные данные группы ИСРоссийско-террористические войска на Донбассе активно используют сразу на нескольких участ…

Posted by Dmitry Tymchuk on Sunday, 26 March 2017

Нагадаємо,  18 лютого 2017 року російський президент Владімір Путін підписав указ, яким визнав так звані документи, видані в районах України, що нині захоплені терористичними угрупованнями «ДНР» та «ЛНР». Згідно з цим указом, мешканці окупованих територій Донбасу можуть вільно перетинати кордон з РФ. При цьому люди з «паспортами» ОРДЛО в РФ прирівняні до громадян України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ