Чиновники визнають, що зганяли на мітинг багато бюджетників

Традиційний мітинг-концерт у центрі Москви з нагоди анексії Криму цього року не проводитимуть на Красній площі. Чиновники пояснюють це «зайвим офіціозом» заходу в минулі роки, а також бажанням Кремля змінити формат. Про це пише Дождь з посиланням на джерела у мерії Москви та керівництві Держдуми.

«Адміністрація Президента вирішила відмовитися від сформованого з 2014 року формату святкування «дня приєднання» Криму до Росії», – зазначає видання.

Як відомо, за традицією, святкування проходило 18 березня. Цього дня 2014 року президент РФ Владімір Путін підписав «договір про прийняття півострова до складу Росії». Тоді ж на Красній площі в Москві пройшов мітинг-концерт за участю самого російського лідера та популярних співаків і політиків. Цей формат повторювали і в наступні два роки.

Цього року вирішено, що такий формат застарів – «не можна весь час повторювати одне й те саме». Чиновники визнають, що на мітинги такого масштабу доводилося зганяти бюджетників, що створювало враження зайвої «заорганізованості». Та й те, що через мітинг доводилося перекривати центр столиці, заважало москвичам.

Однак про те, що «свято» повністю скасують, наразі не йдеться. Концерт, імовірно, організують під стінами Московського державного університету, щоби зробити подію більш «молодіжною».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ