За словами редактора видання, в якому працював журналіст, для самогубства у Максима Бородіна не було жодних приводів

У російському Єкатеринбурзі загинув журналіст Максим Бородін, який першим написав про смерть членів загону приватної військової компанії «Вагнер» в Сирії. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Бородін випав з вікна своєї квартири на п’ятому поверсі. Він отримав важкі травми і був доставлений в лікарню. Чоловік перебував і комі та помер, не приходячи до тями.

Поліна Румянцева, головний редактор РІА «Новий день», в якому працював Бородін, припускає, що смерть журналіста могла бути не випадковістю чи самогубством.

«Щоби зрозуміти, що сталося, потрібно отримати доступ у квартиру, ми займаємося цим. Якщо з’явиться хоча б якийсь натяк на кримінал, ми повідомимо», – сказала вона та уточнила, що для самогубства у Бородіна не було жодних приводів.

Бородін був серед журналістів, які розповіли про загибель в Сирії бійців ПВК «Вагнер» з Азбесту після авіаудару міжнародної коаліції 7 лютого.

Як відомо, 7 лютого в Сирії під авіаудар міжнародної коаліції під командуванням США потрапили російські найманці, які намагалися захопити нафтове родовище. Згодом стало відомо, що внаслідок цього авіаудару загинули або були поранені близько 300 осіб, які працюють у російській прокремлівській приватній військовій компанії «Вагнер».