Нардепа допитали з приводу її поїздок в ОРДЛО

Служба безпеки України збирає матеріали з приводу поїздок позафракційного депутата Надії Савченко на тимчасово окуповані території. І якщо доказів буде достатньо, їй оголосять про підозру. Про це  повідомив голова СБУ Василь Грицак, передає 112 канал.

За його словами, силовики допитали Савченко щодо обставин її поїздки в ОРДЛО.

«Вона прийшла на допит один раз, потім його перенесла, і, прийшовши на допит кілька днів тому, вона давала свідчення», – сказав голова СБУ.

При цьому він зазначив, що Савченко послалася на ст. 63 Конституції України, в якій йдеться, що особа не несе відповідальності за відмову давати свідчення або пояснення щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом.

Відповідаючи на запитання журналістів про можливе порушення провадження щодо Савченко, Грицак відповів: «Слідчі збирають матеріали, якщо їх буде достатньо для оголошення підозри, то слідчі діятимуть за законом».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 24 лютого сепаратистські ЗМІ писали, що керівник українського центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан та депутат Верховної Ради Надія Савченко  Донецької області, нібито щоби відвідати українських військовополонених.

Вона тоді повідомила, що відвідала дві камери, де утримуються 6 українських військовополонених, а наступного дня опублікувала список 34 українських полонених, яких вона відвідала в ОРДЛО. Згодом заявила, що її візит на окуповану територію санкціонував Кремль.

Служба безпеки України вже опитала Рубана та скасувала йому дозвіл на перетин лінії зіткнення. Савченко планують допитати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ