Поліція закликає громадян утриматися від будь-яких провокацій

Для забезпечення громадського порядку до урядового кварталу Києва стягнули близько трьох тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Про це повідомив начальник ГУ Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, передає прес-служба НПУ.

Він повідомив, що задля належного забезпечення правопорядку та недопущення будь-яких правопорушень учасників мирних заходів перевірятимуть на фільтраційних пунктах та вибірково ручними металошукачами. У деяких громадян також перевірятимуть документи, які засвідчують їхню особу.

Поліція закликає утриматися від будь-яких провокацій, бо силовики «реагуватимуть відповідно до вимог чинного законодавства».

Правоохоронці просять учасників акцій не порушувати громадський порядок, а також всіляко сприяти поліцейським у забезпеченні правопорядку та безпеки громадян.

Нагадаємо, 17 жовтня під час масових заходів біля Верховної Ради України постраждали четверо осіб, зокрема, і працівник поліції.

26-річний поліцейський роти особливого призначення та 64-річний мешканець Івано-Франківської області із травмами різного ступеню тяжкості госпіталізовані у стаціонар. Іншим двом потерпілим надали медичну допомогу на місці.

«Офіційні звернення постраждалих громадян щодо отримання тілесних ушкоджень до поліції не надходили. У результаті інцидентів вчора правоохоронці нікого не затримували», – уточнюють у Нацполіції.

Наразі порушені три кримінальних провадження: за ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), за ст. 186 (грабіж) та за ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу.