В обмінниках Києва злетіли ціни на долар і євро

Запровадження в Україні воєнного стану на 30 днів позначилося на курсі валют – у всій країні почалася «валютна лихоманка». В обмінниках Києва злетіли ціни на долар і євро, передає Информатор

Зростання долара і євро почалося ще 26 листопада. У вівторок ціна на долар в обмінниках зросла до 29,90, а євро – до 33 гривень 80 копійок. Таким чином, в обмінних пунктах вартість валюти «підскочила» на 2-2,5 гривні в порівнянні з офіційним курсом НБУ, який демонструє незначне підвищення.

Раніше глава Нацбанку Яків Смолій заявив, що воєнний стан жодним чином не позначиться на роботі українських банків. Всі відділення та офіси працюватимуть у штатному режимі.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада затвердила указ президента про запровадження воєнного стану в Україні.  Воєнний стан запровадять з 9 години 28 листопада і триватиме він упродовж 30 днів.

27 листопада стало відомо, що  військовослужбовці Об’єднаних сил посилили пильність через події на Азовському морі, а підрозділи та військові частини приведено до повної боєготовності.

Як відомо, 25 листопада в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіяни захопили три кораблі й поранили шістьох українських військовослужбовців.

За даними начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка, на захоплених росіянами суднах перебували 23 особи. За даними омбудсмена Росії, у полон потрапили 24 моряка.