Українці платитимуть на 21 копійку дешевше

Кабінет міністрів України вніс зміну до постанови про спеціальні зобов’язання на ринку електроенергії, що дозволить знизити вартість електрики. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 21 серпня, передає Урядовий портал

«Проект рішення… рішення щодо ПСЗ, яке дозволить знизити вартість е/е на 21 коп/кВт-год для всіх кінцевих споживачів, непобутових: бюджетних установ, шкіл, лікарень, дитячих садків, а також для малих середніх, великих підприємств», – пояснив представник президента в уряді Андрій Герус.

Він також зазначив, що тепер «Укргідроенерго» зобов’язане продавати за спеціальними зобов’язаннями до 35% своєї електроенергії, тоді як раніше це зобов’язання становило 20%.

Нагадаємо, У «Київводоканалі» перерахували вартість послуг на водопостачання та водовідведення. Скоригований тариф становить 21,593 грн за куб. м (з ПДВ), що на 6% більше за чинний тариф. Відповідна пропозиція обговорювалася на громадських слуханнях 19 серпня. Нові розрахунки і об’єктивність коригування тарифу перевірить НКРЕКП.