Незаконну багатоповерхівку зводили на вул. Личаківській, 259 у Львові

Вперше в історії незалежної України у Львові повністю демонтували семиповерховий самобуд, збудований з порушеннями. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За інформацією керівника юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю м. Львова Святослава Кіндратіва, повний демонтаж багатоповерхівки на вул. Личаківській, 259 завершено 25 квітня.

«Використовуючи великогабаритну 26-тонну техніку, вдалося знести увесь будинок. Тепер залишилося лише прибрати будівельне сміття», – зазначив він.

За словами Кіндратіва, роботи з демонтажу тривали близько місяця: «Спершу зносили дах, потім проводилася руйнація ненесучих будівельних конструкцій, далі будинок зносили секціями. Фінансування знесення здійснювалося за рахунок коштів виконавчого провадження, роботу виконувала підрядна організація».

У Львівській міськраді додають, що це вперше в Україні знесли семиповерховий самобуд.

«Прецедентів, щоб зносили багатоквартирний будинок такого розміру, збудований без документів, в країні ще не було», – зазначили у прес-службі.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, цей прецедент має стати застереженням для усіх забудовників щодо дотримання законодавства в сфері містобудування.