До заборонених видань потрапили книги з економіки та менеджменту, в яких рекламують підсанкційні російські компанії

В Україні заборонили чергову партію пропагандистських книг з Росії. Відповідне рішення ухвалив Державний комітет телебачення і радіомовлення, інформує прес-служба відомства.

Відмову у видачі дозволів видали на підставі висновків експертної ради з питань аналізу та оцінки видавничої продукції. Російські книги віднесли до преси, яка не дозволена до розповсюдження на території нашої держави.

Ознаки пропаганди держави-агресора, її органів влади та імперських геополітичних доктрин виявлено у книгах московських видавництв ТОВ «Альпина Паблишер», ТОВ «Олімп-Бізнес», ТОВ «Манн, Іванов і Фербер». Це, зокрема, книги з економіки та менеджменту, у яких рекламується діяльністьросійських кампаній, до яких в Україні застосовано економічні санкції. Також не дозволено ввозити в Україну з метою розповсюдження перекладену з англійської мови книгу Росса Геддеса «IPO и последующиек размещения акций», у передмові до якої російський видавець поширює цитати з виступів президента країни–агресора Владіміра Путіна.