29 та 30 червня в Україні спека малоймовірна, проте температурний режим буде неоднорідним

У суботу та недідю в Україні пануватиме комфортна погода, а вже 1 липня буде знову спекотно. Такий прогноз зробила синоптик Наталія Діденко.

За її словами, 29 та 30 червня в Україні спека малоймовірна, проте температурний режим буде неоднорідним.

У суботу в Україні упродовж дня очікуються +18…+23 градуси, у неділю потепліє до +22…+26 градусів, на Заході до +29 градусів, а на Сході та південному сході, на Запоріжжі, наприклад. передбачається +21…+24 градуси. У нічні години температура повітря знизиться до +9…+14 градусів.

«Періодичні невеликі дощі можливі, проте опади успішно чергуватимуться із сонцем, якого також вистачатиме. Тобто, сильних злив не буде вихідними», – пише синоптик у Facebook.

У Києві уїк-енд буде комфортним. У суботу температура повітря становитиме +20…+22 градуси, у неділю – близько +23…+25 градусів. У нічні години – від +11 до +14 градусів. Є ймовірність локальних невеликих дощів.

«1-го липня спека знову заскочить в Україну, проте вже 2-го липня вона втримається лише на Півдні, а в більшості областей послабне», – прогнозує Наталія Діденко.

Спека, як і обіцяли прогнози, впала.У Києві, наприклад, о 9-тій годині ранку вчора було за +25 градусів, а сьогодні +17…

Gepostet von Наталка Діденко am Freitag, 28. Juni 2019