У Держагентстві зазначають, що всі дорожньо-ремонтні роботи на дорогах державного значення завершили до початку листопада

Державне агентство автомобільних доріг України відхрестилося від випадків ремонту доріг в умовах низької температури і наявності снігового покриву. Про це повідомляє ЦТС з посиланням на «Укравтодор».

У Держагентстві зазначають, що всі дорожньо-ремонтні роботи на дорогах державного значення завершили до початку листопада. А за роботи, які підрядник виконує з порушенням технологій, зокрема температурних умов і наявності снігового покриву, сплачено не будуть.

У відомстві також нагадали, що із загальної мережі доріг в понад 450 тис км «Укравтодор» відповідає лише за 47 тис км доріг державного значення. Інші дороги перебувають у компетенції місцевої влади і в комунальній власності.

Таким чином в «Укравтодорі» відреагували на публікації в соцмережах, де були показані випадки укладання асфальту на сніговий покрив або перед снігопадом.

Нагадаємо, на початку грудня з’явилась інформація, що у селі Прилуцьке неподалік Луцька працівники автодору поклали новий гарячий асфальт прямо на сніг.

«Щодо поширюваної в Мережі ситуації щодо ремонту в с. Прилуцьке Волинської області. Дороги в с. Прилуцьке Волинської області, зокрема по вул. Лісовій, перебувають у комунальній власності. Замовником цих робіт є Прилуцька сільська рада, яка і здійснює контроль над дотриманням технології укладання асфальту», – прокоментували цей випадок в «Укравтодорі».