Нардеп Андрій Іллєнко

Можна скільки завгодно боротися з наслідками старої системи, однак не знищивши причину, яка створила в Україні найбіднішу і найнесправедливішу економіку, неможливо змінити ситуацію. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив нардеп від партії «Свобода» Андрій Іллєнко.

«Якщо ми відкинемо другорядні речі, які теж важливі, але вони не на першому місці, то основою всіх проблем, на мій погляд є те, що попри справді великі здобутки, які суспільство, а не влада, досягнуло після Майдану та Революції гідності в Україні, не відбулося головного, зламу та демонтажу корупційної, олігархічної системи», – підкреслив Іллєнко.

«Можна скільки завгодно намагатися боротися з наслідками, але не поборовши причину, яка створила в Україні, потенційно в одній з найбагатших країн Європи, найбіднішу і найнесправедливішу економіку. перетворивши сьогодні українців на людей, які мільйонами змушені шукати роботу закордоном. Тому таким чином ми не змінимо ситуацію».

За його словами, причиною того, що так відбувається, є реванш на виборах після Майдану: «Президентом була обрана людина, яка сама є представником цього олігархічного класу, і відповідно, він сам проти себе нічого не буде робити. І так само в парламенті була сформована коаліція, яка фактично продовжила ту ж саму політику, яка була раніше».

 «Звичайно, що зміни є, але вони буквально «вигризені» суспільством. Переважно це було на рівні декларацій, тобто люстрація в Україні відбулась лише на папері. Але, якщо ми говоримо в цілому, то у нас досі великий бізнес повністю зрощений з політикою, великі гроші вирішують те, хто буде в парламенті і вирішуватиме державну політику, тобто відбувається консервація системи», – підсумував «свободівець».

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.