Квіташвілі повідомив про 51 підтверджену смерть внаслідок грипу
Квіташвілі повідомив про 51 підтверджену смерть внаслідок грипу

В Україні від грипу померла 51 людина. Такими є офіційні дані Міністерства охорони здоров’я. Про це заявив голова МОЗ Олександр Квіташвілі, передає 112 Україна.

«Ми хочемо вірити, що немає жодних підстав для паніки. Україна перебуває на тому ж рівні, як і європейські країни. Ви знаєте, що у Східній Європі та Західній Європі сьогодні теж є сезон грипу», – заявив міністр.

«За процентними співвідношенням ми абсолютно в тих же рамках, як і вони. На сьогоднішній день, на жаль, у нас є 51 підтверджений випадок летального результату. Це пізнє звернення людей», – повідомив Квіташвілі.

За його словами, найбільше смертельних випадків зафіксовано в Одеській області – 20, у Вінницькій області померли 7 осіб, у Житомирській – 7, у Донецькій області – 4, у Києві – 5.

Міністр порадив українцям звертатися до лікувальних закладів, а не займатися самолікуванням. «Це значно знижує ризик летальності», – наголосив Квіташвілі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Донецькій та Рівненській областях можуть оголосити епідемію грипу – там перевищено епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ. Ще 10 областей України наближаються до цього рівня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ