За словами Климпуш-Цинцадзе, в жодній іншій країні-партнері такого дипломатичного представництва немає

У Києві відкрили приміщення представництва Північноатлантичного Альянсу в Україні. У церемонії відкриття взяли участь віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, повідомляє Укрінформ

«НАТО вперше створює таке унікальне дипломатичне представництво в країні-партнері, в країні, яка має особливий статус», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

За її словами в жодній іншій країні-партнері такого дипломатичного представництва немає.

У свою чергу, генсек НАТО Єнс Столтенберґ запевнив, що Альянс зміцнюватиме підтримку Україні: «НАТО й надалі надаватиме практичну та політичну допомогу Україні. Ми стоїмо пліч-о-пліч  з Україною у її боротьбі за свій суверенітет та територіальну цілісність та будемо продовжувати та поглиблювати свою практичну підтримку Україні у багатьох сферах».

Він повідомив, що у новому приміщенні представництва НАТО в Україні також розмістяться офіс зв’язку НАТО та центр інформації та документації Альянсу.

Як відомо, 10 липня у Києві з візитом перебуває найвищий постійно чинний керівний орган НАТО – Північноатлантична рада, а також Генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ. Він зустрінеться з керівництвом України, народними депутатами та відвідає низку заходів, приурочених 20-й річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО.

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна поки що не подаватиме заявку на вступ до НАТО – нині варто зосередитися на проведенні важливих реформ, щоби відповідати стандартам країн-членів Альянсу.

Нагадаємо, Верховна Рада України законодавчо закріпила курс України на вступ до НАТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ