Власник Марк Ґінзбург проживає у Нью-Йорку, а квартиру продавав у Києві через представника

В Україні вперше офіційно уклали угоду з купівлі нерухомості за криптовалюту. Сума договору склала 60 тисяч доларів. Про це повідомляє AIN.ua з посиланням на Державне агентство з питань електронного уряду.

Власник квартири Марк Ґінзбург проживає у Нью-Йорку, він продав квартиру у Києві через представника. Власником криптовалюти виступила американська компанія Velton / Zegelman, платформою для угоди став стартап Propy в Кремнієвій долині.

Столичну квартиру поміняли на суму в криптовалюті згідно з договором, уклавши смарт-контракт. Продавець і покупець на платформі Propy завізували контрактний намір, на підставі якого криптовалюту перевели на депозит.

Після цього юристи підготували необхідні документи по угоді купівлі-продажу, замовили акти оцінки нерухомості, виписали довіреності сторонам та провели нотаріальну угоду.

Після внесення до реєстру змін в праві власності з нього отримали виписку. Її, в свою чергу, завантажили у систему, завдяки чому був розблокуваний смарт-контракт і переведені гроші продавцеві.

У Державному агентстві з питань електронного уряду зазначили, що це була перша в світі електронна трансатлантична угода з обміну нерухомості на криптовалюту Etherеum.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ