Серійне виробництво нової зброї НАТО можуть розгорнути на базі «Укроборонсервісу»

«Укроборонпром» презентував першу партію автоматичних карабінів M4-WAC-47, що є результатом міжнародного проекту з подальшої інтеграції оборонного-комплексу України у системи НАТО. Про це повідомили у прес-службі «Укроборонпрому».

«Нині українські бійці беруть участь у спільних з НАТО навчаннях, існує спільна з Литвою та Польщею бригада, запропоновано створення аналогічного підрозділу з іншими країнами НАТО – Румунією та Болгарією. Україна на постійній основі проводить спільні миротворчі операції. Саме тому, використання єдиного калібру у стрілецькому озброєнні є критично важливим питанням», – зазначено у повідомленні.

Першу партію M4-WAC-47 буде надана представникам Збройних Сил України, Національної гвардії та інших силових структур для проведення всебічних випробувань. Ця процедура є обов’язковою умовою для прийняття на озброєння будь-якого зразка озброєння.

У разі прийняття автоматичних карабінів M4–WAC-47 на озброєння серійне виробництво нової зброї НАТО буде розгорнуто на базі ДП «Укроборонсервіс».

«Автоматичний карабін M4-WAC-47 дає можливість перейти українській армії та оборонній промисловості на стандарти НАТО власними силами. Завдяки зброї, яка буде виготовлятись на українських підприємствах, буде не тільки створено нові робочі місця та збільшені податки, але і підвищиться технологічність виробництва. Ця зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО, є залізним доказом того, що Україна та Альянс прискорюють інтеграційні процеси», – заявив гендиректор підприємства Роман Романов.

Читайте: Перевірки в «Укроборонпромі» виявили порушень на сотні мільйонів