Сервіс дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив’язана банківська карта

В Україні запрацювала мобільна платіжна система Apple Pay. Першим для своїх клієнтів систему підключив «ПриватБанк» – підтримуються картки VISA і MasterCard. Про це інформує Українська правда.

Сервіс Apple Pay дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив’язана банківська карта. Для цього достатньо піднести iPhone до термінала, попередньо авторизувавшись у службі будь-яким зі зручних способів: Touch ID, Face ID або пароль.

Сервіс був представлений в 2014 році в США. За останні чотири роки Apple підключила трохи більше десятка країн, але активного розвитку сервісу не було: компанія запускає всього кілька нових країн в рік. Наприклад, з початку 2018 року підключили тільки Бразилію.

Вперше інформація про появу Apple Pay в Україні з’явилася ще влітку 2017 року. Тоді повідомлялось, що платіжну систему запустять влітку 2018-го.

Також повідомлялось, що два державні банки готують запуск в Україні технології Apple Pay. Першим мав стати «ПриватБанк», а слідом за ним – «Ощадбанк».