Нова «фінустанова» не матиме відділень, а для користування сервісом потрібен смартфон

Уже цієї осені в Україні з’явиться новий сервіс – мобільний банкінґ, що працюватиме під брендом iBox Bank. Над проектом працює команда екс-топ-менеджерів «ПриватБанку» Fintech Band. Про це повідомив один із засновників Fintech Band Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Банк надаватиме кредитні ліміти до 100 тис. грн з пільговим періодом до 2 місяців, нараховуватиме високий відсоток на залишок власних коштів на картці, а також повертатиме відсотки від покупок (кешбек).

Крім самого додатка, в арсеналі банку – термінали iBox (більше 5300 по всій країні). Таким чином, поповнення карт і роботу з платежами планується зробити більш зручними, ніж в будь-якій іншій фінустанові.

Матиме мобільний банкінґ і певну специфіку – він не матиме відділень. Також для його використання потрібен смартфон.

За словами Дубілета, відділення – одна з головних витратних статей. Завдяки тому, що у нового сервісу їх не буде, вдасться економити колосальні гроші. За рахунок цього можна буде інвестувати в мобільний додаток.

Запуск мобільного банкінґу стартує восени, але попередня реєстрація для охочих відкрита вже з сьогоднішнього дня. Зазначається, що зацікавлені користувачі можуть залишити свою адресу електронної пошти і отримати запрошення одними з перших стати клієнтом нового мобільного сервісу.

Пишу и сам не могу поверить. Мы объявляем, наконец, о запуске карты и мобильного приложения, в которые наша команда влож…

Posted by Дмитрий Дубилет on Mittwoch, 24. Mai 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ