Вночі температура повітря знизиться до 0-3 градусів

Найближчої ночі в Україні прогнозують перші заморозки. У Сумській, Харківській, Полтавській областях та місцями на Луганщині температура повітря знизиться до 0-3 градусів. Про це у Фейсбуці пише синоптик Наталка Діденко.

Нічна температура повітря в Україні становитиме +7…+12 градусів, а на півдні та Закарпатті – до +12…+15, а на північному сході – до +3…+7 градусів плюс заморозки.

«Упродовж завтрашнього дня також не спека: +15…+19, на Закарпатті – до +22, на тому ж таки північному сході – Сумщина, Харківщина, Полтавщина, частина Луганщини – до +12+15 градусів», – прогнозує синопитк.

Про дощі, за словами Діденко, наразі не йдеться. В Україні пануватиме суха та переважно сонячна погода.

У східній, південній частинах України, особливо в Приазов’ї, східний вітер розганятиметься до штормових поривів – до 15-20 метрів за секунду.

Отже, до нас йдуть перші заморозки.Найближчої ночі у Сумській, Харківській, Полтавській областях та місцями на Луганщин…

Posted by Наталка Діденко on Dienstag, 26. September 2017

У Києві завтра, 27 вересня, також сухо і сонячно, але прохолодно. Найближчої ночі температура повітря становитиме +6…+9 градусів, вдень – до +15… +16 градусів.

«У ніч на четвер у столиці, а скоріше, на околицях, є ймовірність заморозків.  Так що вночі флісові піжами, вдень – стильні темні окуляри. Ну, або вночі спортивки, вдень – хустка. І те, й те – доречне», – радить синоптик.

Читайте: Опалювальний сезон може розпочатися раніше

БЕЗ КОМЕНТАРІВ