Упродовж цього тижня температура повітря поступово підвищуватиметься

З 18 липня атмосферний фронт з Польщі наблизиться до західних кордонів України, що може призвести до невеликих дощів. У решті областей України у вівторок дощі та грози не передбачаються. Такий прогноз зробила синоптик Наталя Діденко на сторінці у Facebook.

За її словами, упродовж цього тижня температура повітря поступово підвищуватиметься, а до 23 липня в країну повернеться спека.

Сьогодні в західному регіоні – без опадів, температура повітря становитиме +20… +25°C. Подібна ситуація очікується і в північних областях, де повітря прогріється до +26°C.

На сході країни сьогодні можуть пройти невеликі грозові дощі, температура повітря коливатиметься в межах +23… +28°C. У центральних і південних областях опади не передбачаються, температура – від +22 до +28 ° C.

У Києві сьогодні та завтра суха, малохмарна погода, температура повітря упродовж дня залишатиметься в межах + 25… +26 ° C.

Один фронтик зараз від Харкова через Кропивницький до Одеси витягнувся, але щоб так щось приніс, так навряд. В сенсі яки…

Posted by Наталка Діденко on Monday, July 17, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ