Атмосферний фронт принесе дощі та грози

Уже 20 серпня з території Польщі на Західну Україну прийде атмосферний фронт, що принесе дощі та похолодання. У неділю температура повітря знизиться до +18…+23 градусів, а 21 серпня – місцями до +15…+18 градусів. Такий прогноз зробила синоптик Наталка Діденко на сторінці у Facebook.

22-23 серпня дощі та суттєве зниження температури підуть далі вглиб країни і охоплять всю територію України.

«Причому похолодання буде саме похолоданням, а не послабленням спекотної диктатури, ймовірно, аж нижче +20 градусів. Хто там потерпає від спеки у південній, справді, найспекотнішій частині України? Температура на півдні також впродовж 22-23 серпня суттєво впаде. Готуйтеся дихати вільно і радісно», – пише Діденко.

20-21 серпня на заході України очікуються  дощі з грозами та локальними градом зі шквалами. 22-23 серпня дощитиме у більшості областей.

У день святкування незалежності України дощі більш ймовірні вночі у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях.  Вдень 24 серпня періодичні опади підуть з Київщини і залишаться лише на Сумщині та Харківщині.

«Плюс ще й після похолодання 22-23 серпня на День Незалежності температура вирівняється і підвищиться до комфортних значень. Тобто вишиванку з довгим рукавом можна буде одягнути».

Найближчими вихідними у Києві очікується сонячна та спекотна погода.   У понеділок почне падати атмосферний тиск, надвечір прийдуть дощі з грозами.

22-23 серпня у столиці – періодичні дощі, грози та похолодання до +19… +22 градусів.
24 серпня, на День Незалежності, за попереднім прогнозом, температура повітря у столиці буде комфортною – близько +25 градусів.

«А поки що ловіть серпневі спеку та сонце. Не такі вони й надокучливі, якщо подивитися на календар», – резюмувала синоптик.

Зміна погоди прийде в Україну на наступному святковому тижні.Вже у неділю-понеділок атмосферний фронт із території Поль…

Posted by Наталка Діденко on Friday, August 18, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ