Мінфін і Мінсоцполітики почали розрахунки підвищення мінімальної зарплати в Україні
Мінфін і Мінсоцполітики почали розрахунки підвищення мінімальної зарплати в Україні

Міністерство фінансів України та Міністерство соціальної політики України почали розрахунки підвищення мінімальної заробітної плати по всіх секторах економіки, заявив під час засідання уряду прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк. Про це повідомляє УНІАН.

«Команду (підвищити мінімальну зарплату, – ред.) я дав Мінфіну. Вона стосується державного сектору і приватного сектору, – сказав Яценюк. – Мінфін і Мінсоцполітики з минулого тижня прораховують можливості підвищити мінімальну зарплату цього року. Це дасть можливість збільшити реальні доходи громадян».

У свою чергу, прес-служба Пенсійного фонду повідомила, що Кабінет міністрів України затвердив показник середньої заробітної плати, необхідний для розрахунку і призначення пенсійних виплат, за червень 2015 року на рівні 3991 грн 14 коп., що на 412 грн більше, ніж травневий показник.

Раніше президент України Петро Порошенко запропонував уряду прискорити індексацію зарплат і пенсій, проте, зробити це так, щоби не спровокувати гіперінфляцію. У Мінсоцполітики заявили, що не планують підвищувати пенсії до 2017 року.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Кабінет міністрів України розраховує провести індексацію заробітних плат і пенсій до кінця 2015 року за умови припинення війни і відновлення економіки.

Як відомо, розмір мінімальної зарплати в Україні становить 1218 грн.

Читайте: Капітуляція Кабміна: «споживчий кошик» переглянуть уперше за 15 років

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ