Субсидія призначається на рік – з травня до травня наступного року

Процес розрахунку розміру зимової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в Україні стартує вже наступного тижня. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Урядового порталу.

«Якщо допомога в травні призначена, в жовтні її розмір автоматично розрахують на новий опалювальний сезон. Жодних документів субсідіантам повторно подавати не потрібно», – йдеться в повідомленні.

У Кабміні також нагадали, що субсидія призначається на рік – з травня до травня наступного року. Її розмір розраховується окремо на літній період, окремо на зимовий – виключно на основі доходів осіб, що фактично проживають у квартирі.

За тиждень в Україні розпочнеться процес розрахунку розміру зимової субсидії. Нагадаємо, субсидії призначається на рік…

Posted by Урядовий портал on Montag, 25. September 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, київським боржникам повернули право отримувати субсидії. Але для цього борг за житлово-комунальні послуги має не перевищувати 340 гривень.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року набула чинності оновлена ​​програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання зрідженого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ