Під будівлею парламенту – чергові сутички

Мітингарі та правоохоронці продовжують з’ясовувати стосунки через поцуплені поліцейські щити. Як повідомила прес-секретарка поліції Києва Оксана Блищик в урядовому кварталі затримали 11 протестувальників. Їх доставили до райуправління поліції. Двох вже відпустили, пише Інтерфакс.

«Після складання адмінпротоколів їх всіх відпустять», – уточнила Блищик.

За її словами, інцидент стався на ґрунті того, що співробітники поліції мали намір повернути відібрані раніше поліцейські щити.

Правоохоронці деякий час вмовляли активістів добровільно повернути амуніцію, однак останні відмовлялися і висловлювали наміри пройтися з ними Києвом.

Після цього поліцейські змушені були відібрати свої спецзасоби, що і було зроблено.

Як стверджує народний депутат від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко, правоохоронці затримали на території наметового містечка під Верховною Радою вісьмох активістів.

«Приїхали без жетонів у наметове містечко, забігли в крайній намет, забили ногами людей, витягли, вісьмох осіб запакували», – сказав він к ефірі NewsOne.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше 18 жовтня під час сутичок правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Поліція намагалася відібрати в учасників акції щити, які ті напередодні відібрали під час сутичок. Протестувальники ж намагалися вирвати бруківку.