Онищенко переконаний, що чинний глава держави Петро Порошенко розглядає його як сильного політичного і економічного суперника

Народний обранець Олександр Онищенко, який виїхав за кордон ще до скасування його депутатського імунітету, планує балотуватися на посаду Президента України в 2019 році. Про це він заявив в інтерв’ю The Washington Times.

Онищенко переконаний, що чинний глава держави Петро Порошенко розглядає його як сильного політичного і економічного суперника.

«Тому перша його мета була позбавити мене і опозиції, і фінансових ресурсів, і змусити мене залишити рідну країну», – зазначив нардеп.

«Адміністрація президента Петра Порошенка стає все більш авторитарною, монополізує владу й утискає опонентів», – заявив одіозний політик.

Він повідомив, що після зняття депутатської недоторканності слідство в його справі нічого не зробило. Але Онищенко не виключає порушення нових проваджень: «Я буду здивований, якщо не буде нових звинувачень після оголошення про моє рішення йти в президенти».

За словами Онищенка, кримінальне переслідування є способом боротьби з політичними опонентами.

«Як я вже казав в інтерв’ю у 2016 році, більшість кандидатів можуть мати щонайменше одне звинувачення до часу виборів – так розчищають дорогу для Порошенка», – сказав він.

Розповідаючи про свою економічну передвиборчу програму, нардеп заявив: «Я обговорюю, як відродити українську економіку, з провідними економістами, колишніми високопоставленими правоохоронцями, антикорупційними та іншими фахівцями. Ми підготуємо план, який я представлю».

Нагадаємо, 5 липня 2016 року з народного депутата Олександра Онищенка Верховна Рада зняла депутатську недоторканність, Рада дозволила його затримання й арешт, однак він чкурнув до Австрії.  Ще до ухвалення рішення парламентом виїхав у Росію.

Народного депутата звинувачують в організації схеми з перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами. За попередніми даними, державі було завдано збитків на рівні трьох мільярдів гривень.

Національне антикорупційне бюро 10 серпня оголосило Онищенка у всеукраїнський розшук. Інтерпол відмовився оголошувати нардепа в міжнародний розшук.

Онищенко також хизувався тим, що має компромат на президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ